top of page

V případě zájmu o konopnou konzultaci, budu ráda, když už budete znát základní informace, které například říkám ve své přednášce. Další užitečné informace (včetně návodů pro domácí zpracování) naleznete v sérii článků z časopisu Nová Regena. Velice důležitým zdrojem rozmanitých i nejnovějších informací je Magazín Konopí.   

 

Je možné, že máte nárok na předpis hrazeného konopí z lékárny. Ve vyhlášce Ministerstva zdravotnictví najdete seznam indikovaných diagnóz. Pokud jste potenciální konopný pacient, požádejte o recept vhodného lékaře, jejich mapu najdete na webu spolku KOPAC. Zde se také můžete zaregistrovat jako konopný pacient, získáte informační materiály k léčbě konopím, podporu v jednání s lékaři, případně možnost právní pomoci.

Pokud pro vás zatím neexistuje možnost získání konopí od lékaře, mohu vám v rámci konzultace dát dobré rady, kde ho můžete sehnat jinak. Nebo jak můžete využít konopí, které možná vypěstovala vaše babička, nebo váš soused.

INDVIDUÁLNÍ TELEFONICKÁ NEBO ONLINE KONZULTACE

​Máte li zájem se mnou promluvit, pošlete prosím email, s co nejlepším popisem a specifikací vaší otázky na konopna.doktorka@gmail.com a uveďte své telefonní číslo. Ozvu se vám podle svých možností a okolností a domluvíme si termín konzultace.

Za takovou konzultaci prosím o vyrovnání

18 korun na minutu (1080 na hodinu). 
 

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Je v tuto chvíli možné po předchozí telefonické domluvě u mě doma (Benešovský kraj) nebo každý sudý týden v Praze, většinou v úterý nebo ve středu.

Cena 1200,-/hodinu (300,-/15 minut).

PŘEDNÁŠKA NEBO SKUPINOVÁ KONZULTACE U VÁS

V případě že by se vás sešlo víc se zájmem o konopnou samoléčbu, mohu přijet já za vámi. Je možno to pojmout formou přednášky s následnými dotazy (minimálně 2 hodiny, spíše 3), nebo pokud si přednášku shlédnete samostatně, můžeme probírat vaše konkrétní případy

(podle počtu lidí cca 2 hodiny času).  

Cena 1200,-/hodinu, plus náklady na cestu.

 

__________________________________________________
IČO: 87476771

 

účet: mBank 670100 - 220 728 7511/ 6210 (nutno uvést včetně předčíslí)

IBAN: CZ48 6210 6701 0022 0728 7511

BIC: BREXCZPPXXX

Telefonická konzultace           Dobré rady o konopí             Konopné poradenství

       10 minut 180,-                                1080,-                                 1 hodina 1200,-

180.jpg
bottom of page